SVATBY

Hotel Obora Kinský

Nejkrásnější den svého života si zaslouží jedinečnou polohu, kde můžete najít krásu, harmonii, tradice a spiritualitu. Na Obora Kinský najdete vše a mnohem více! Restaurace má kapacitu až 50 hostů, pro větší skupiny na terasu - s krásným výhledem - ideální místo pro svatební hostinu. Můžete si vybrat z mnoha míst a "Svatební balíčky", které nabízí Kinský dal Borgo, nebo mít svůj svatební obřad zde v hotelu Hotel Obora Kinský. Proč se nevdávat pod dvěstě let starým dubem? Lahůdkou bude jízda kočárem, ve kterém jsou zapřaženi isabely a plaváci, žlutí koně Kinského, které náš rod po staletí šlechtil.

Nabízíme také následující služby:

Fotograf
Nahraná hudba nebo živá vystoupení umělců, sbor
Květinová výzdoba
Svatební hostina
Ubytování
Catering
Cena svatebního obřadu

Relax v přirodě

Obora Kinský má 600 hektarů starodubového lesa, pokud budete chodit tiše a opatrně, můžete vidět divoká zvířata, která tu volně žijí. Ať už přijedete sami, s rodinou, nebo na firemní akci, nabízíme vynikající venkovní podmínky pro pohodovou i aktivní dovolenou. Obora Kinský má 600 hektarů dubového lesa. Pokud budete chodit potichu, uvidite dančí!!

Dozvědět se víc o Hotel Obora Kinský. Navštivte oficiální webové stránky

GALERIE

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae.

  • Image Slider Image
  • Image Slider Image
  • Image Slider Image
  • Image Slider Image
  • Image Slider Image
Background Image

Kalendář

Kontaktujte nás

Enquiries

Nejkrásnější den vašeho života si zaslouží
jedinečnou polohu, kde můžete najít krásu, harmonii,
tradice a spiritualitu.

Hotel Obora Kinský

Kněžičky č.p. 33
Vladka Bartošová
+420 - 730 109 315
hotelobora@kinsky-dal-borgo.cz

Leave A Message